Ruskiksen Skabat 3.10

Nyrkkeilyilpailuihin ilmoittautumisia ja kilpailujen tuloksia.

Valvoja: WEBMASTER

NinaP
New Kid on the Block
Viestit: 14
Liittynyt: 30.10.2018 20:04

Re: Ruskiksen Skabat 3.10

Viesti Kirjoittaja NinaP »

TuUL ilmoittaa:

C42 Sisu Salminen 0 ott.
C66 Tommi Zhang 0 ott.

Tuomari Evgeny Vinokurov

Yhteydenotot Nina Petander 050-5849795
Viimeksi muokannut NinaP, 30.09.2021 22:38. Yhteensä muokattu 1 kertaa.
SavateClub
Club Fighter
Viestit: 63
Liittynyt: 05.05.2014 10:47

Re: Ruskiksen Skabat 3.10

Viesti Kirjoittaja SavateClub »

Sovittuja ottelupareja:

Y71 Kosti Immonen Crest - Alireza Safari HSC
C70 Eemeli Tähkä HSC - Ilkka Seikku HNT
C66 Tommi Zhang TuUL - Emil Stumpf HSC

T:
Savate Club (HSC)
Viimeksi muokannut SavateClub, 26.09.2021 11:35. Yhteensä muokattu 1 kertaa.
PoHe2020
New Kid on the Block
Viestit: 7
Liittynyt: 04.02.2020 12:58

Re: Ruskiksen Skabat 3.10

Viesti Kirjoittaja PoHe2020 »

PoHe.
Tiina Pepponen loukannut itseään ja ei pysty ottelemaan näissä kisoissa.
T. Rainer Lindeman
0405058729
klakso
Journeyman
Viestit: 379
Liittynyt: 07.11.2006 11:43

Re: Ruskiksen Skabat 3.10

Viesti Kirjoittaja klakso »

Otteluita listoilla 21 kpl. Jokunen yleisen sarjan ottelu voidaan vielä listalle ottaa.
MiikaF
Prospect
Prospect
Viestit: 1575
Liittynyt: 02.11.2004 14:11

Re: Ruskiksen Skabat 3.10

Viesti Kirjoittaja MiikaF »

VakevaBoxingTeam kirjoitti: 26.08.2021 06:22 Väkevä Boxing Team ilmoittaa :
Veeti Vähätiitto D42 kg (4 ottelua)
Valtteri Heiskanen A63,5kg (29 ottelua)
Matias Perkinen A71Kg (3 ottelua)
Emma Kirjokivi N70kg (20 ottelua)
Viivi Jokinen TB66kg (33 ottelua)
Emilia Pääkkönen T C60kg (4 ottelua)


Hanna Juntheikki N63kg (7 ottelua) Joutuu perumaan osallistumisensa.
Jos kisajärjestäjille ja ylituomarille sopii niin meillä olisi matsi:

N-70 kg Leena Pohjanvirta Bobox - Emma Kirjokivi VäBT

Väkevältä varmistettu, eli molemmille seuroille matsi olisi ok.

T. Miika Forsström
0407584413 (vain viestit)
AriN
New Kid on the Block
Viestit: 6
Liittynyt: 19.11.2018 21:37

Re: Ruskiksen Skabat 3.10

Viesti Kirjoittaja AriN »

Gb Gym Ry;

Y52 Noora Al-Saffu (3 ottelua)

Yhteydenotot: Ari Nevalainen 040 - 516 7781
klakso
Journeyman
Viestit: 379
Liittynyt: 07.11.2006 11:43

Re: Ruskiksen Skabat 3.10

Viesti Kirjoittaja klakso »

Niiden seurojen nyrkkeilijät, joilla ottelu listalla. Maksakaa ilmoittautumismaksut alla olevalle VN tilille. Tarkistakaa myös ennakkoon vuotuisen lääkärintarkastuksen, lisenssien ja vakuutusten voimassaolo.

ILMOITTAUTUMISMAKSU ENNAKKOON 30.9 mennessä Viipurin Nyrkkeilijät tilille Nordea FI38 1009 3000 2165 34 ja viestinä seura/ nyrkkeilijän nimi. Kortti ei käy ja käteistä ei käsitellä.

JoutBC x8
HSC x6
GBC x5
KNK x3
MiNy x1
VB x2
HNT x2
JaNy x2
Ahjo x1
TaE x1
EKH x4
VäBT x2
BoBox x1
TuUl x1
Crest x1
JäKK x2
HAK x1
LoNK x1
RSG x1
GB-Gym x1
korpikim
Club Fighter
Viestit: 52
Liittynyt: 15.03.2009 11:49

Re: Ruskiksen Skabat 3.10

Viesti Kirjoittaja korpikim »

Someron Voiman Artturi Pechuyev tulee kisoihin jos ottelu järjestyy Sandip Pandayta vastaan, sarja A-54 kg, ok ?
klakso
Journeyman
Viestit: 379
Liittynyt: 07.11.2006 11:43

Re: Ruskiksen Skabat 3.10

Viesti Kirjoittaja klakso »

Ottelujärjestys


1 BT70 Iida Flink HAK -vs Miia Pääjoki LoNK 3-0
2 D45 Veeti Peltoniemi JäKK vs Damian Aukioniemi GBC R
3 N57 Rosa Piirinen HSC vs Saju Saarelainen JäKK 2-1
4 D60 Jonathan Kolehmainen EKH vs Mohammed Alsafe GBC 3-0
5 Y75 Akseli Saurama JäKK vs Julian Jalava KNK 3-0
6 C45 Oday Alsafy GBC vs Rasmus Rintee JoutBC 2-1
7 C48 Jetro Parkkinen MiNy vs Veeti Järvinen KNK 2-1
8 C54 Nicolai Isoaho GBC vs Eemil Ketola JoutBC 3-0
9 C66 Emil Stumpf HSC vs Tommi Zhang TuUl 3-0
10 TB57 Ella Mutanen JaNy vs Polina Pikova VN 2-1
11 CT63 Iida Suvanto JoutBC vs Krista Suviyö HSC 3-0 (Yt)
12 TB63 Agatha Wojtas VB vs Helmiella Hytönen KNK RSCI 2.erä
13 B60 Himanchu Kharel GBC vs Pavel Podkovin JoutBC RSCI 1.erä
14 B54 Juho Taipale HNT vs Kiril Survo HTN 2-1
15 A60 Guglielmo Bartolini EKH vs Valtteri Kivistö JoutBC 2-1
16 B60 Onni Melanen HNT vs Daniel Survo HTN 3-0
17 A86 Juho Suvanto JoutBC vs Ali Yahya Mirzai, HSC 3-0
18 N52 Noora Al-Saffu GB-Gym vs Maria Mehtälä RSG
19 A+92 Hadi Taslim NBC vs Matti Aurala JoutBC 3-0
20 N57 Fatma Hajizadeh VN vs Tiia-Mari Rantakylä EKH 3-0
21 Y67 Miro Honkanen JoutBC vs Andreas Jalervo HSC 2-1
22 N70 Emma Kirjokivi VäBT vs Leena Pohjanvirta BoBox 3-0
23 N70 Venla Haapanen TaE vs Jenny Helin Ahjo TC RSC 3. erä
24 Y60 Aleksi Helkiö VB vs Jarkko Kautto Jany 3-0
25 Y71 Kosti Immonen Crest vs Alireza Safari HSC 3-0

Ruskiksen paras Akseli Saurama
Naisten paras Fatma Hajizadeh
Nuorten paras Juho Suvanto
Vastaa Viestiin