2. LARUN SKABAT ISKETÄÄN 14.5. (ei pääsymaksua yleisölle)

Nyrkkeilyilpailuihin ilmoittautumisia ja kilpailujen tuloksia.

Valvoja: WEBMASTER

SavateClub
Club Fighter
Viestit: 98
Liittynyt: 05.05.2014 10:47

Savate Club lisää vielä:

AT57 Veera Moilanen (0 ottelua)
Ramireez
New Kid on the Block
Viestit: 49
Liittynyt: 06.09.2019 22:52

Vantaan Nyrkkeilyseura ilmoittaa:

- N57 Doha Alkhatib (5)
- Ct48 Diana Åkerlund (2)
- C48 Damian Aikioniemi
- Y57 Sandip Panday


Rami/0440406645
Jouko Salo 58
New Kid on the Block
Viestit: 19
Liittynyt: 06.03.2023 12:46

GB Gymiltä kisoihin ilmoittautuu Brent Morrissey 92kg.
0 ottelua. Treenannut noin vuoden.

Terveisin,
Valmentaja
Anton Kuivanen
Juha santala
New Kid on the Block
Viestit: 33
Liittynyt: 09.11.2021 22:50

Euran Työväen Urheilijat ilmoittaa Larun skaboihin:
- D33kg Dmytro Kolomoichenko (4 ottelua)
- S67kg Turo Manninen (0 ottelua)
Valmentajien kesken juteltu ja molemmille käy otteluparit :
Dmytro Kolomoichenko- Ivan Kilyk TuUl
Turo Manninen- Arttu Leppälä LoRi
Teemujohannes
New Kid on the Block
Viestit: 9
Liittynyt: 17.01.2023 12:59

Juha santala kirjoitti: 10.05.2023 14:01 Euran Työväen Urheilijat ilmoittaa Larun skaboihin:
- D33kg Dmytro Kolomoichenko (4 ottelua)
- S67kg Turo Manninen (0 ottelua)
Valmentajien kesken juteltu ja molemmille käy otteluparit :
Dmytro Kolomoichenko- Ivan Kilyk TuUl
Turo Manninenw- Arttu Leppälä LoRi

Jes,

Ottelupari y67 Turo Manninen - Arttu Leppälä myös meidän puolesta okei, jos ylituomarille käy.

Teemu Silván
Loviisan Riento
isku
Journeyman
Viestit: 205
Liittynyt: 21.12.2004 17:32
Paikkakunta: Helsinki

LARUN KISAT 14.5.2023
OTTELULISTA
D-30 kg Ivan Kilyk TuUL - Dmytro KolomoichenkoETU
D-45 kg Aleksi Lindberg YTK - Kaarlo Koskinen HSC
C-51 kg Mauri Kuorelahti JTN - Sisu Sinivirta HSC
N-60 kg Minttu Elg GB Gym - Loviisa Rima HSC
A- 60 kg Onni Melanen HNT - Elia Nijonkuru NNB
N-57 kg Doha Alkhatib RSG - Ella Mutanen HSC
67 kg Viktor Dupuy HSC - Zakerplye Abdi Dahia GB Gym
A-60 kg Ariel Noam HNT - Shayan Farhang HSC
63,5 kg Kasper Mantere TuUL - Kari Kivimurru YTK
A-63,5 kg Miro Salomaa HNT - Joona Martiskainen Crest
67 kg Arttu Leppälä LoRi - Turo Manninen ETU
A-71 kg Ilkka Seikku HNT - Otto Sällström NNB
75 kg Oliver Koskinen YTK - Antton Arvonen VeNy
75 kg Miklas Alanen TTN - Jasper Eronen HSC
92 kg Benjamin Barclay TuUL - Brent Morrissoy GB Gym
hku
New Kid on the Block
Viestit: 3
Liittynyt: 16.02.2023 17:02

Mauri Kuorelahti (JTN) joutuu valitettavasti perumaan osallistumisensa
Jouko Salo 58
New Kid on the Block
Viestit: 19
Liittynyt: 06.03.2023 12:46

:!: Muistakaa maksaa osallistumismaksut HNT:n tilille ja ottaa tosite maksusta mukaan :!:
klakso
Journeyman
Viestit: 432
Liittynyt: 07.11.2006 11:43

LARUN KISAT 14.5.2023
OTTELULISTA / OTTELUJÄRJESTYS

1. N57 kg Doha Alkhatib RSG - Loviisa Rima HSC
2. D30 kg Ivan Kilyk TuUL - Dmytro Kolomoichenko ETU
3. D45 kg Aleksi Lindberg YTK - Kaarlo Koskinen HSC
4. A63,5 kg Miro Salomaa HNT - Joona Martiskainen Crest
5. A/N-60 kg Minttu Elg GB Gym - Ella Mutanen HSC
6. 67 kg Arttu Leppälä LoRi - Turo Manninen ETU
7. A71 kg Ilkka Seikku HNT - Otto Sällström NNB
8. 63,5 kg Kasper Mantere TuUL - Kari Kivimurru YTK
9. A60 kg Ariel Noam HNT - Shayan Farhang HSC
10. B70 kg Oliver Sällström NNB - Nikita Nikita Kildeev Crest
11. 75 kg Oliver Koskinen YTK - Antton Arvonen VeNy
12. A60 kg Onni Melanen HNT - Elia Nijonkuru NNB
13. 75 kg Miklas Alanen TTN - Jasper Eronen HSC
14. 67 kg Viktor Dupuy HSC - Zakeriye Abdi Dahir Crest
15. 92 kg Benjamin Barclay TuUL - Brent Morrissoy GB Gym
Veny
New Kid on the Block
Viestit: 20
Liittynyt: 27.10.2016 09:32

Peruutus !
Anton Arvonen Veny sairaana.
klakso
Journeyman
Viestit: 432
Liittynyt: 07.11.2006 11:43

LARUN KISAT 14.5.2023
OTTELULISTA / OTTELUJÄRJESTYS

1. N57 kg Doha Alkhatib RSG - Loviisa Rima HSC
2. D30 kg Ivan Kilyk TuUL - Dmytro Kolomoichenko ETU
3. D45 kg Aleksi Lindberg YTK - Kaarlo Koskinen HSC
4. A60 kg Onni Melanen HNT - Elia Nijonkuru NNB
5. A/N-60 kg Minttu Elg GB Gym - Ella Mutanen HSC
6. 67 kg Arttu Leppälä LoRi - Turo Manninen ETU
7. A71 kg Ilkka Seikku HNT - Otto Sällström NNB
8. 63,5 kg Kasper Mantere TuUL - Kari Kivimurru YTK
9. A60 kg Ariel Noam HNT - Shayan Farhang HSC
10. B70 kg Oliver Sällström NNB - Nikita Kildeev Crest
11. 75 kg Oliver Koskinen YTK -
12. A63,5 kg Miro Salomaa HNT - Joona Martiskainen Crest
13. 75 kg Miklas Alanen TTN - Jasper Eronen HSC
14. 67 kg Viktor Dupuy HSC - Zakeriye Abdi Dahir Crest
15. 92 kg Benjamin Barclay TuUL - Brent Morrissoy GB Gym
klakso
Journeyman
Viestit: 432
Liittynyt: 07.11.2006 11:43

Tulokset:

1. N57 kg Loviisa Rima HSC - Doha Alkhatib RSG 5-0
2. D30 kg Ivan Kilyk TuUL - Dmytro Kolomoichenko ETU R
3. D45 kg Aleksi Lindberg YTK - Kaarlo Koskinen HSC R
4. A60 kg Onni Melanen HNT - Elia Nijonkuru NNB 3-2
5. A/N-60 kg Ella Mutanen HSC - Minttu Elg GB Gym WO
6. A75 kg Otto Sällström NNB – Oliver Koskinen YTK 5-0
7. 67 kg Arttu Leppälä LoRi - Turo Manninen ETU 5-0
8. 63,5 kg Kasper Mantere TuUL - Kari Kivimurru YTK 5-0
9. A60 kg Shayan Farhang HSC - Ariel Noam HNT 3-2
10. B70 kg Oliver Sällström NNB - Nikita Kildeev Crest 5-0
11. 75 kg Jasper Eronen HSC - Miklas Alanen TTN 4-1
12. A63,5 kg Miro Salomaa HNT - Joona Martiskainen Crest 5-0
13. 67 kg Zakeriye Abdi Dahir Crest - Viktor Dupuy HSC 5-0
14. 92 kg Benjamin Barclay TuUL - Brent Morrissoy GB Gym RSC R3
Vastaa Viestiin